فروش ملزومات

پروفیل M : 

مقاطع گالوانیزه سرد نورد شده ای هستند که در ضخامت های متنوع تولید می شوند . به طور معمول دارای ضخامت 0.7 میلیمتر می باشند.این پروفیل برای کنترل ابعادی پانل های فایبرسمنت به خصوص در مناطقی که دارای اختلاف دمای شب و روز بالایی می باشند و یا در مناطق ساحلی که دارای رطوبت بالا هستند، در محل درز بین پنل ها مورد استفاده قرار می گیرند و برای پوشش این پانل ها می توان از پروفیل A استفاده نمود.

Info@Imensazan-Co.Com

پروفیل V :

مقاطع گالوانیزه سرد نورد شده ای هستند که در ضخامت های متنوع تولید می شوند. به طور معمول دارای ضخامت 0.7 میلیمتر می باشند. این پروفیل در فاصله های میانی پانل های فایبر سمنت مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به اینکه از قیمت پایین تری نسبت به پروفیل M برخوردار هستند باعث کاهش هزینه زیر سازی خواهد شد و هزینه های تمام شده آن نسبت به نماهایی که بطور کامل از پروفیل M استفاده می کنند کمتر می باشد.

پروفیل A : 

مقاطع گالوانیزه سرد نورد شده ای هستند که در ضخامت 0.5 تولید و در محل درزهای بین پنل های سیمانی به همراه پروفیل M برای کنترل تغییرات ابعادی پانل های فایبرسمنت به صورت نمایان (اکسپوز) مورد استفاده قرار گرفته و نمایی زیبا به سطح نهایی کار بصورت مدولار خواهند داد.

پیچ سازه به سازه سر تخت سر مته دار :

برای اتصال پروفیل های گالوانیزه به پروفیل های فولادی در قطر و طول های مختلف در دو رده مقاومتی معمولی و پرمقاومت استفاده می شوند.

پیچ پانل بالدار سر تخت سر مته دار :

برای اتصال پانل فایبر سمنت به پروفیل های گالوانیزه در قطر و طول های مختلف در دو رده مقاومتی معمولی و پرمقاومت استفاده می شوند.عملکرد اصلی این پیچ به گونه ای می باشد به علت وجود زائده های پروانه ای شکل در سر پیچ در هنگام تماس با پانل ایجاد حفره ای می نماید که پیچ بعد از ورود کامل به پانل هیچ گونه برجستگی نسبت به سطح پانل پیدا نمی کند.

جهت ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید.