فروش بتونه فایبر سمنت برد ✅

5/5 - (5 امتیاز)

بتونه های فایبر سمنت برند بریکو Briko اولین بتونه پودری پلیمری الیاف دار فایبر سمنت می باشد که به طور انحصاری توسط شرکت ایمن سازان در ایران تولید می گردد. بتونه فایبر سمنت Briko یک بتونه پودری پایه سیمانی با حلال آب می باشد که از ترکیب مواد پلیمری با نگهدارنده آب، الیاف PP ، بهبود دهنده و افزودنی های نانو ، خواص و چسبندگی آن بهبود یافته است.

Info@Imensazan-Co.Com

بتونه فایبر سمنت برد به صورت یک یا چند لایه نازک حداکثر با ضخامت هر لایه حدود 1.5 میلیمتر بروی سطوح فایبر سمنت داخلی و خارجی بکار می رود . بعد از ترکیب پودر بتونه فوق با آب به نسبت 3 به 1 تا 2 به 1 و مخلوط نمودن آن بصورت دستی و یا میکسر های صنعتی رنگ ، خمیری یک دست بدونه هیچ گونه زبری بدست می آید که می توان آن را با ماله مخصوص ،کاردک و یا لیسه بروی سطح کار پخش و پرداخت نمود بتونه فایبر سمنت پودری پلیمری Briko را می توان بر روی کلیه سطوح سیمانی ، بتنی ، انواع بلوک های سبک اتوکلاو و غیراتوکلاو (هبلکس-AAC-سیپورکس) و همچنین درزگیری دیوارها با پوشش فایبر سمنت یا سمنت برد و یا دیوارهای پوشیده شده با صفحات گچی و گچبرگ بکار برد بزرگترین مزیت بتونه فایبر سمنت بریکو Briko این است که برای تمامی شرایط آب و هوایی از قبیل آب و هوای گرم و خشک ، گرم و مرطوب ، آب و هوای سرد و آب و هوای معتدل و شرجی قابل استفاده می باشد.

از دیگر شاخصه بتونه فایبر سمنت بریکو Briko می توان به همگن بودن طیف ذرات اشاره نمود که پس از اختلاط ،خمیری نرم و فاقد هر گونه زبری بدست می آید و باعث می شود سطحی کاملا سیقلی جهت رنگ آمیزی نهایی بوجود آید. همچنین خمیر آماده شده با بتونه فایبر سمنت بریکو Briko قابل استفاده در محیط هایی با بازه دمایی 5 تا 45 درجه سانتیگراد می باشد بتونه فایبر سمنت بریکو Briko در دو رنگ سفید و خاکستری در کیسه های 25KG تولید می شود که جنس کیسه ها از کامپوزیت سه لایه بوده و در مقابل نفوذ هر گونه رطوبت مقاوم می باشد.

جهت کسب اطلاعات فنی بیشتر و لیست قیمت تماس حاصل نمایید