فروش بتونه فایبر سمنت

فروش بتونه فایبر سمنت

بتونه های فایبر سمنت برند کارو KARO اولین بتونه پودری پلیمری فایبر سمنت می باشد که به طور انحصاری توسط شرکت ایمن سازان در ایران تولید می گردد. بتونه فایبر سمنت KARO یک بتونه پودری پایه سیمانی با حلال آب می باشد که از ترکیب مواد پلیمری با نگهدارنده آب، بهبود دهنده و افزودنی های نانو ، خواص و چسبندگی آن بهبود یافته است.

Info@Imensazan-Co.Com

این بتونه به صورت یک یا چند لایه نازک حداکثر با ضخامت هر لایه 1.5 میلیمتر بروی سطوح فایبر سمنت داخلی و خارجی بکار می رود . بعد از ترکیب پودر بتونه فوق با آب به نسبت 3 به 1 و مخلوط نمودن آن بصورت دستی و یا میکسر های صنعتی رنگ ، خمیری یک دست بدونه هیچ گونه زبری بدست می آید که می توان آن را با ماله مخصوص ،کاردک و یا لیسه بروی سطح کار پخش و پرداخت نمود بتونه فایبر سمنت پودری پلیمری KARO را می توان بر روی کلیه سطوح سیمانی ، بتنی ، انواع بلوک های سبک اتوکلاو و غیراتوکلاو (هبلکس-AAC-سیپورکس) و همچنین درزگیری دیوارها با پوشش فایبر سمنت یا سمنت برد و یا دیوارهای پوشیده شده با صفحات گچی و گچبرگ بکار برد بزرگترین مزیت بتونه فایبر سمنت کارو KARO این است که برای تمامی شرایط آب و هوایی از قبیل آب و هوای گرم و خشک ، گرم و مرطوب ، آب و هوای سرد و آب و هوای معتدل و شرجی قابل استفاده می باشد.

از دیگر شاخصه بتونه فایبر سمنت کارو KARO می توان به همگن بودن طیف ذرات اشاره نمود که پس از اختلاط ،خمیری نرم و فاقد هر گونه زبری بدست می آید و باعث می شود سطحی کاملا سیقلی جهت رنگ آمیزی نهایی بوجود آید. همچنین خمیر آماده شده با بتونه فایبر سمنت کارو KARO قابل استفاده در محیط هایی با بازه دمایی 5 تا 45 درجه سانتیگراد می باشد بتونه فایبر سمنت کارو KARO در دو رنگ سفید و خاکستری در کیسه های 20KG تولید می شود که جنس کیسه ها از کامپوزیت بوده و در مقابل نفوذ هر گونه رطوبت مقاوم می باشد.

جهت کسب اطلاعات فنی بیشتر و لیست قیمت تماس حاصل نمایید